Aktualna rotacja bohaterów

Bohaterska Bójka

W wielkim skrócie Bohaterska Bójka to klasyczne Heroes of the Storm widziane przez pryzmat radosnego szaleństwa. Zagrajcie na niezwykłych mapach i ze specjalnymi zasadami, które postawią znaną wam grę na głowie. Przerwijcie na chwilę podbój Nexusa, zbierzcie znajomych i przekonajcie się, co ma do zaoferowania nowy tryb gry, poza nowymi, cotygodniowymi nagrodami!

Areny, mutatory i pojedyncze aleje

Istnieją trzy rodzaje pól bitew w Bohaterskiej Bójce: standardowe mapy z mutatorami, zupełnie nowe Areny oraz pola bitew z tylko jedną aleją. Wszystkie zostały stworzone specjalnie dla tego trybu gry.

Istnieje mnóstwo modyfikatorów, ale nie chcemy za bardzo psuć wam niespodzianki. Powiemy tylko tyle, że te modyfikatory będą dodawać do rozgrywki całkowicie nowe i niespodziewane ciekawostki, co zupełnie zmieni sposób walki w Heroes of the Storm.

Wyjątkowy proces wyboru postaci

Zmieniliśmy nawet sposób wyboru bohaterów! W każdej bójce możecie wybierać spośród wcześniej oznaczonych bohaterów, określonego bohatera z ograniczonej puli albo jednego całkowicie losowego herosa. Nowe tryby wyboru bohaterów będą dostępne już wkrótce™.

Cotygodniowe nagrody

Weźcie udział w 3 bójkach w tygodniu, aby zdobywać niepowtarzalne nagrody i spore sumy złota.

Przygotujcie się na zabawę w Heroes of the Storm w wyjątkowym trybie z szalonymi zasadami!

Facebook

Zgłoś błąd