Witaj Bohaterze Burzy! zaloguj załóż konto

O grze Dowiedz się więcej na temat Heroes of the Storm

Bohaterowie

Bohaterowie dysponują szerokim wachlarzem potężnych zdolności, które ich od siebie odróżniają. Choć wszyscy bohaterowie są na swój sposób niepowtarzalni, ze względu na ich zestawy zdolności możemy ich podzielić na cztery role.

Zabójcy zadają wysokie obrażenia w krótkim czasie. Są wyspecjalizowani w atakowaniu jednego lub wielu celów, jednak brakuje im wytrzymałości. Na polu bitwy ich specjalnością jest wojna podjazdowa, zadawanie ciosów z wyczuciem czasu i wykorzystywanie idealnej chwili na atak lub ucieczkę.

Wojownicy mogą znieść sporo obrażeń dzięki zdolnościom leczącym i redukującym obrażenia, zachowując przy tym umiarkowane możliwości ofensywne. Przeszkadzają drużynie przeciwnej, unieruchamiając, ogłuszając i przyciągając wrogów, oraz szarżują jako pierwsi podczas walk drużynowych.

Pomocnicy wnoszą na pole walki potężne zdolności leczące i wzmacniające oraz w pewnym stopniu mogą przeszkadzać wrogom i ograniczać ich kontrolę za pomocą zdolności unieruchamiających i ogłuszających. Pomocnicy zawsze powinni być w samym środku działań drużynowych, aby pomagać odwrócić losy bitwy na korzyść swojej drużyny.

Specjaliści mają różnorodne zdolności, które pomagają kształtować i kontrolować przebieg gry. Są to bohaterowie, którzy potrafią odcinać całe aleje, samodzielnie zajmować obozy najemników, przywoływać stronników, szybko wracać do walki po śmierci, ułatwiać swojej drużynie zdobywanie fortów lub tymczasowo obezwładniać wieże wroga.

Filtruj wg. nazwy:

Pola bitew

W Heroes of the Storm odnajdziesz kilka różnorodnych pól bitewnych, na których przyjdzie Ci stoczyć pojedynki. Każda z map charakteryzuje się swoją własną mechaniką. Dostosowując się do najważniejszych mechanik na mapie pozwoli Ci na zwiększenie swoich szans na wygraną.