Aktualna rotacja bohaterów

Drugi dzień HGC Western Clash za nami
Tajgeer 2 miesiące temu

Drugi dzień rozgrywek Heroes of the Storm w Katowicach już za nami! Na placu boju pozostały już tylko 4 drużyny które będą walczyć o miano najlepszej ekipy HGC Western Clash. W ostatni dzień turnieju będziemy mogli podziwiać zespoły   Team Dignitas,   Tempo Storm,   Fnatic oraz   Zealots.


Za nami kolejne cztery emocjonujące spotkania. W pierwszy sobotnim spotkaniu   Team Dignitas, z lekkimi problemami, ale rozprawiło się z   Team Twelve wynikiem 3:1. Amerykańska formacja została tym samym przeciwnikiem ekipy Zealots w ramach meczu w drabince przegranych. Ekipa   Adriana 'adrd' Wójcik oraz   Maksyma 'Mopsio' Szczypa zdołała się jednak uporać ze swoimi oponentami, dzięki czemu w dalszym ciągu pozostają w grze. Ich przeciwnikami w niedzielnym pojedynku, który odbędzie się o 13:50 będzie formacja   Fnatic.

Ekipa   Pontus 'Breez' Sjogren w swoim pierwszym sobotnim spotkaniu uległa drużynie   Tempo Storm wynikiem 3:1 spadając tym samym do drabinki przegranych, gdzie ich przeciwnikami była ekipa   HeroesHearth eSports.   Fnatic wyraźnie podrażnione swoją wcześniejszą porażką nie dało absolutnie żadnych szans zawodnikom amerykańskiej formacji, bez problemu rozprawiając się z nimi 3:0 i przechodząc do kolejnego etapu rozgrywek.

Harmonogram niedzielnych spotkań:
  •   Team Dignitas vs.   Tempo Storm - 11:00
  •   Fnatic vs.   Zealots - 13:50
  • Finał drabinki przegranych - 16:40
  • Wielki Finał - 19:40

Bieżące informacje na temat rozgrywek Heroes of the Storm w Katowicach możecie uzyskać na dedykowanej podstronie oraz na naszym profilu na Facebooku.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Polecany stream

142 theWilQ

Facebook

Zgłoś błąd