Aktualna rotacja bohaterów

Podsumowanie pierwszego dnia HGC Western Clash
Tajgeer 2 miesiące temu

Pierwszy dzień zmagań HGC Western Clash w Katowicach za nami. Obfitował on w wiele emocji oraz spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Za nami spotkania ćwierćfinałowe oraz pierwsza runda drabinki przegranych.


Do dalszej fazy rozgrywek nie zakwalifikowały się drużyny   Team Freedom oraz   Method, które przegrały swoje spotkania w drabince przegranych, a wcześniej uległy bezpośrednio   Team Twelve oraz   Fnatic.

W dalszym ciągu w walce pozostaje formacja   Zealots, której barwy reprezentuje dwóch naszych rodaków -   Adrian 'adrd' Wójcik oraz   Maksym 'Mopsio' Szczypa, aczkolwiek walkę o awans do dalszej fazy rozgrywek będzie musiała toczyć już w drabince przegranych. Drużyna Polaków została strącona do drabinki przegranych przez ekipę   Tempo Storm. Zdołali oni jednak pokonać   Team Freedom, dzięki czemu w dalszym ciągu pozostają w grze. Muszą jednak uważać, gdyż kolejna porażka oznacza już ostateczne pożegnanie się z turniejem.

Sobotnie zmagania HGC Western Clash rozpoczną się już o godzinie 11:00 pojedynkiem   Team Dignitas oraz   Team Twelve. O 13:50 będziemy z kolei świadkami spotkania   Tempo Storm i   Fnatic. Polacy swoje spotkanie rozpoczną o godzinie 16:40, a ich przeciwnikiem będzie przegrany ze spotkania Team Dignitas z Team Twelve.

Przypominamy, że bieżące informacje na temat rozgrywek Heroes of the Storm w Katowicach możecie uzyskać na dedykowanej podstronie oraz na naszym profilu na Facebooku.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Polecany stream

142 theWilQ

Facebook

Zgłoś błąd