Aktualna rotacja bohaterów

Znamy komplet uczestników HGC: Western Clash
Tajgeer 4 miesiące temu

Western Clash powraca do Katowic! Już po raz trzeci z rzędu zawodnicy Heroes of the Storm zmierzą się podczas Intel Extreme Masters o cenne nagrody. W puli po raz kolejny do zdobycia jest przeszło 100 000$!

Do stolicy Górnego Śląska już za niespełna dwa tygodnie, 2 marca, zawita 8 najlepszych drużyn globu - 4 z Europy oraz 4 z Ameryki Północnej. Wśród uczestników rozgrywek będziemy mieli okazję podziwiać dwóch Polaków -   Adriana 'adrd' Wójcik oraz   Maksyma 'Mopsio' Szczypa, którzy będą reprezentować barwy drużyny Zealots.


Oprócz Zealots w Katowicach będziemy mogli ujrzeć stałych bywalców -   Fnatic oraz   Team Dignitas - dwukrotnych triumfatorów Western Clash. Oprócz tego zobaczymy takie drużyny jak   Method,   Tempo Storm,   Team Twelve,   Team Freedom oraz   HeroesHearth eSports.

Mecze rozgrywane będą w ramach drabinki podwójnej eliminacji. Spotkania piątkowe toczyć się będą w trybie Best-of-Three, natomiast pozostałe w trybie Best-of-Five za wyjątkiem wielkiego finału, który zostanie rozegrany jako Best-of-Seven.

Jako komentatorzy do Katowic zawitają między innymi:
Oprócz tego relację z polskim komentarzem prowadzić będzie Michał 'theWilQ' Kamocki.

My również będziemy na Intel Extreme Masters! Wzorem lat ubiegłych możecie się również spodziewać specjalnej podstrony, na której będziemy na bieżąco informować o wynikach spotkań, aktualnym stanie drabinki oraz innych ciekawostkach. Oprócz tego możecie liczyć na sporą liczbę zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Facebook

Zgłoś błąd