Aktualna rotacja bohaterów

Nadciąga Bardzo Czarny Piątek
Tajgeer 7 miesięcy temu

źródło
Promocje z okazji czarnego piątku pojawią się w Nexusie już we środa, 22 listopada! Przez ograniczony czas będziecie mogli sporo zaoszczędzić na niektórych zestawach, skórkach i wierzchowcach, a nawet na 360-dniowym stymulatorze! Promocja z okazji czarnego piątku 2017 potrwa do poniedziałku, 27 listopada. Czas nie czeka na nikogo, więc koniecznie zaopatrzcie się we wszystko, co wpadnie wam w oko, zanim będzie za późno!

Stymulator na 360 dni

Nasz stymulator na 360 dni powraca w ramach tegorocznej oferty promocyjnej! Zapewni on waszym bohaterom na niemal rok premię 100% do zdobywanego doświadczenia i pozwoli napełnić po brzegi kufry dzięki premii 150% do zdobywanego złota za każdy mecz. Już od 22 listopada będzie można nabyć ten stymulator w cenie promocyjnej 6000 klejnotów dzięki zniżce 33%. Decydujcie się szybko! Działanie premii zapewnianych przez stymulatory rozpoczyna się natychmiast po ich nabyciu, a promocyjna cena będzie obowiązywać jedynie do 27 listopada!

Zestaw: Czerwone i Czarne


Podczas tegorocznej promocji będziecie mogli zdobyć kilka legendarnych skórek wchodzących w skład ograniczonego czasowo zestawu: Czerwone i Czarne, dostępnego za 3500 klejnotów (zniżka 33%).

Bohaterowie: Jaina, D.Va, Li-Ming, Muradin, Diablo
Legendarne skórki: Otchłanna Jaina Upiorna Władczyni, D.Va Śmiercioskrzydła, Li-Ming Pierwsza Wyniesiona, Muradin Maruder, Koszmarny Diablo Najwyższe Zło
Wierzchowiec: Wściekły obłoczek

Zestaw: Bardzo Czarny Piątek


Możecie również dodać do waszej Kolekcji wiele skórek w obniżonej o 29% promocyjnej cenie dzięki zestawowi: Czarny Piątek dostępnemu za 900 klejnotów.

  • Oni Genji
  • Popielny Nazebo Piekielny Ogień
  • Mroczny Wielki Marszałek Uther
  • Garosz z klanu Czarnej Góry
  • Mroczna Auriel
  • Złowroga Orlica Sylwana
  • Mroczny Serafin Tyrael
  • Matriarchini Kasja Krocząca Śmierć
  • Elitarna Agentka Nova z Dominium
  • Tyrande Arcykapłanka Cienia

Promocyjne ceny bohaterów, skórek i wierzchowców

Aż do zakończenia oferty promocyjnej – 27 listopada – wielu bohaterów, skórek i wierzchowców dostępnych będzie o 50% taniej!

Bohaterowie: Gul'dan, Smuga, Rzeźnik, Szarogrzywy, Porucznik Morales
Legendarne i epickie skórki: Wściekły Rzeźnikolisk, Rekieter Rexxar, D.Va w Rekinim Goliacie, Neonowa Smuga Widmo, Auriel Sakura, Pomarańczowy Gazol Marsjański Świr
Rzadkie skórki: Aptekarka Morales, Zul'jin Władca Żaru, Złoty Burzownik Kael'thas, Jaspisowy Mroźny Władca Rexxar
Wierzchowce: Neutronowy Gwiezdny Niszczyciel Kosmicznego Imperatora, Nimbus, Spaczona szablobestia

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Facebook

Zgłoś błąd