Bohaterska Bójka
Aktualna rotacja bohaterów

Turniej Heroes of the Storm podczas Good Game Warsaw
Tajgeer 2 miesiące temu

źródło

Już w najbliższy weekend, 3 i 4 czerwca podczas targów Good Game Warsaw odbędzie się turniej Heroes of the Storm organizowany przez GameRagon w którym do wygrania są nagrody o wartości 3500 zł!

Termin przyjmowania zgłoszeń do turnieju mija 1 czerwca o godz. 18:00, więc nie pozostało już dużo czasu! Rozgrywki zostaną przeprowadzone w ramach drabinki pojedynczej eliminacji (Single Elimination) w trybie BO1 w fazie eliminacyjnej oraz BO3 w fazie finałowej. Start rozgrywek przewidziany jest na 3 czerwca, godz. 11:00. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy, ten lepszy!

Dla triumfatorów zawodów przewidzianych jest po 5 dysków zewnętrznych 500 GB, kart upominkowych G2A, figurek NECA Heroes of the Storm. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają myszy ASUS Cerberus
i gadżety od firmy ASUS. Drużyna, która zajmie najniższy stopień podium otrzyma myszy i klawiatury gamingowe oraz gadżety GameRagon. Dodatkowo, dla każdego z uczestników turnieju przewidziany jest kod na bohatera oraz skórkę.


Cały turniej zostanie rozegrany na stoisku GameRagon w hali C. Sponsorami nagród są ASUS, GameRagon, Saelic oraz Blizzard Entertainment. HotSCenter.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Polecany stream

72 maryciu5

Facebook

Zgłoś błąd