Aktualna rotacja bohaterów

Turniej Heroes of the Storm podczas Good Game Warsaw
Tajgeer 10 miesięcy temu

źródło

Już w najbliższy weekend, 3 i 4 czerwca podczas targów Good Game Warsaw odbędzie się turniej Heroes of the Storm organizowany przez GameRagon w którym do wygrania są nagrody o wartości 3500 zł!

Termin przyjmowania zgłoszeń do turnieju mija 1 czerwca o godz. 18:00, więc nie pozostało już dużo czasu! Rozgrywki zostaną przeprowadzone w ramach drabinki pojedynczej eliminacji (Single Elimination) w trybie BO1 w fazie eliminacyjnej oraz BO3 w fazie finałowej. Start rozgrywek przewidziany jest na 3 czerwca, godz. 11:00. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń - kto pierwszy, ten lepszy!

Dla triumfatorów zawodów przewidzianych jest po 5 dysków zewnętrznych 500 GB, kart upominkowych G2A, figurek NECA Heroes of the Storm. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają myszy ASUS Cerberus
i gadżety od firmy ASUS. Drużyna, która zajmie najniższy stopień podium otrzyma myszy i klawiatury gamingowe oraz gadżety GameRagon. Dodatkowo, dla każdego z uczestników turnieju przewidziany jest kod na bohatera oraz skórkę.


Cały turniej zostanie rozegrany na stoisku GameRagon w hali C. Sponsorami nagród są ASUS, GameRagon, Saelic oraz Blizzard Entertainment. HotSCenter.pl objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Facebook

Zgłoś błąd