Aktualna rotacja bohaterów

Megazestawy bohaterów
Tajgeer 8 miesięcy temu

źródłoBez względu na to, czy jesteś weteranem gier typu MOBA, czy nie wiesz, co znaczy „środkowa aleja”, Megazestawy ułatwią ci rzucenie się w wir walk w Nexusie!

Każdy Megazestaw zawiera 20 bohaterów i ma określoną tematykę. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Damy ci za darmo dość klejnotów, by odblokować dowolny Megazestaw po premierze Heroes of the Storm 2.0 w twoim regionie (po 25 kwietnia)!

Poniżej zapoznasz się z Megazestawami, by przekonać się, który z nich najlepiej pasuje do twojego stylu gry, a jeśli wciąż będziesz się wahać, rozwiąż krótki quiz.

Zabójcy

Megazestaw: Zabójcy skupia się na bohaterach, którzy sieją zniszczenie tam, gdzie się pojawią. Zajdź za skórę swoim przeciwnikom automatycznymi atakami, bombardowaniem ich z bezpiecznej pozycji lub przeczesując pole bitwy i zdejmując ich z zaskoczeni

Mieszanka bohaterska

Jeśli chcesz wypełnić luki w składzie swojej drużyny albo grasz w grę typu MOBA po raz pierwszy, rozważ wybór tego Megazestawu, aby zdobyć doświadczenie w różnych rolach i stylach gry. Zawiera Wojowników, Specjalistów, Pomocników i Zabójców.

Pomocnicy i specjaliści

Filary zespołów w Heroes of the Storm mogą mieć różne twarze. Esencją Megazestawu: Pomocnicy i Specjaliści jest dbanie o zdolność drużyny do walki, przechylanie szali zwycięstwa oraz zapewnianie elastyczności i narzędzi strategicznych, by pokonać każdą przeszkodę.

Tanki i Brutale

Ten zestaw zawiera bohaterów, którzy nie boją się podejść blisko i uwikłać w bezpośrednią walkę z wrogiem. Stwarzaj sytuacje, które pozwolą ci załatwić przeciwnika, likwiduj tych, którzy zagrażają twoim towarzyszom i przewódź im z pierwszej linii dzięki Megazestawowi: Tanki i Brutale.

*Oferta ograniczona czasowo. Megazestawy będą dostępne po premierze Heroes of the Storm 2.0 w twoim regionie do 22 maja 2017. Wszyscy gracze, którzy w tym czasie zalogują się do Heroes of the Storm, otrzymają automatycznie 100 klejnotów, dzięki którym można na stałe odblokować jeden (1) dowolnie wybrany Megazestaw. Wybierz mądrze! Po odblokowaniu jednego z czterech opisanych powyżej Megazestawów, pozostałe trzy staną się niedostępne.

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Facebook

Zgłoś błąd