Aktualna rotacja bohaterów

Heroes 2.0 - Skrzynki weterańskie
Tajgeer 9 miesięcy temu

źródło

Przez kilka ostatnich dni przyglądaliśmy się wielu dyskusjom toczonym przez członków naszej społeczności. Rozmowy te dotyczyły skrzynek z łupami, które 25 kwietnia powędrują do naszych weteranów w związku z publikacją Heroes of the Storm 2.0. Po zapoznaniu się z wieloma opublikowanymi przez was opiniami postanowiliśmy udoskonalić pierwotny plan, który zamieściliśmy w naszej wcześniejszej prezentacji Heroes 2.0.

divider_sml.png

Postępy i skrzynki z łupami

divider_sml.png
Kiedy wprowadzamy jakiś nowy system, chcemy mieć pewność, że rozwinie on grę w dobrym kierunku. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć równowagę między tworzeniem funkcji, które są zabawne i satysfakcjonujące dla wszystkich graczy, oraz nagradzają weteranów, którzy są z nami w Nexusie od samego początku. Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą wprowadzenia do Heroes of the Storm nowych systemów postępów i nagród, a przede wszystkim – jesteśmy przekonani, że udało się nam osiągnąć zamierzony cel.

Dzięki wprowadzonym zmianom dotyczącym progów PD wymaganych do osiągnięcia poszczególnych poziomów bohatera zarówno nowi gracze, jak i weterani będą mogli częściej otrzymywać cenniejsze nagrody. Niektóre z nich obejmują nową mechanikę i typy nagród, które nie istniały w Heroes po premierze gry – i nie możemy się już doczekać, aż trafią one w wasze ręce! Ponieważ usunęliśmy maksymalne limity dotyczące rozwoju gracza i postaci, będziecie mogli nadal ruszać do boju u boku ulubionych postaci i już zawsze otrzymywać wartościowe nagrody bez żadnych ograniczeń!

Jednym z aspektów Heroes 2.0, który chcielibyśmy jak najlepiej dopracować, są nagrody przeznaczone dla naszych najbardziej oddanych graczy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wasze wsparcie, okazany entuzjazm i wszystkie niesamowicie ekscytujące mecze, które rozegraliśmy razem od czasów premiery Heroes of the Storm.

divider_sml.png

Ulepszone skrzynki z łupami dla aktualnych graczy

Oto ulepszone nagrody, które otrzymacie z okazji publikacji Heroes 2.0 oraz prezenty, którymi chcemy nagrodzić wetarnów:

Dostosowanie skrzynek z łupami

Jeśli ukończyliście przynajmniej jeden mecz w Heroes of the Storm przed publikacją Heroes 2.0, otrzymacie pięć zwykłych skrzynek z łupami. Ale to dopiero początek! Zamieniliśmy wszystkie zwykłe i rzadkie skrzynki z łupami przyznawane co 10 i 25 poziomów gracza (jak opisano to w naszej poprzedniej zapowiedzi) na skrzynki epickie! W każdej epickiej skrzynce z łupami na pewno pojawi się przynajmniej jeden element co najmniej epickiej jakości. Otrzymacie ich maksymalnie 55 – w zależności od swojego przeliczonego poziomu gracza po wprowadzeniu Heroes 2.0. 


Poziom graczaNagrody
Za ukończenie przynajmniej 1 meczu w Heroes of the Storm5 skrzynek z łupami
Co 10 poziomów gracza+1 epicka skrzynka z łupami (maksymalnie 55)
Co 100 poziomów gracza+1 weterańska skrzynka z łupami (maksymalnie 10)

Weterańskie skrzynki z łupami

Nasi najbardziej oddani gracze otrzymają specjalne skrzynki weterańskie, z których każda zawierać będzie pięć Monet (zamiast czterech) i co najmniej jeden przedmiot legendarny. Weterańska skrzynka to unikatowy rodzaj skrzynki z łupami stworzony w ramach premiery Heroes 2.0 specjalnie z myślą o naszych najbardziej oddanych graczach. Nie można ich uzyskać dzięki postępom w ramach nowego systemu. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku epickich skrzynek z łupami, liczba otrzymanych przez gracza skrzynek weterańskich obliczana jest w oparciu o całkowity poziom gracza po konwersji na nowy system postępów.

Stymulator na 30 dni

Aby zapewnić wam lepszy start w nowym systemie rozwoju, dla wszystkich graczy, którzy osiągną poziom 40 przed premierą Heroes of the Storm 2.0, przygotowaliśmy stymulator na 30 dni! Dzięki zapewnianej przez niego premii +100% do PD, będziecie awansować jeszcze szybciej i dzięki temu prędzej uzyskacie dostęp do skrzynek z łupami!

divider_sml.png

Bez względu na to, czy Heroes of the Storm 2.0 to będzie dla was pierwsze spotkanie z naszą grą, czy jesteście z nami już od lat, jesteśmy głęboko przekonani, że spodoba wam się nadchodząca przyszłość w Heroes of the Storm. Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tej epickiej wyprawie w nieznane. Mamy nadzieję, że w najbliższych tygodniach nie przestaniecie dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, opiniami i sugestiami dotyczącymi Heroes of the Storm 2.0. Tymczasem – do zobaczenia w Nexusie!

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Facebook

Zgłoś błąd