Bohaterska Bójka
Aktualna rotacja bohaterów

Heroes of the Dorm 2017 Bracket Challenge
Tajgeer 7 miesięcy temu

Turniej Heroes of the Dorm powraca! Już za kilka dni rozpoczną się zmagania w ramach drabinki pucharowej. Podobnie jak w zeszłym roku, także i teraz uruchomiony został specjalny konkurs Bracket Challenge. W tym roku zwycięzca plebiscytu wzbogaci się o 10 000 USD!


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy udać się na oficjalną stronę, zalogować się na swoje konto Battle.net, wypełnić drabinkę... i tyle! Każda z osób, która weźmie udział w konkursie i wyśle swoje zgłoszenie otrzyma w grze specjalny, okolicznościowy portret Heroes of the Dorm 2017 Bracket Challenge.

Oprócz tego, 500 najlepszych uczestników otrzyma unikalny zestaw Cheerleaderka Kerrigan, zawierający bohaterkę z uniwersum StarCrafta oraz okolicznościową skórkę. Zwycięzca konkursu, czyli osoba, która bezbłędnie wskaże zwycięzców wszystkich spotkań wzbogaci się o 10 000 USD.

Co ważne, konkurs jest dostępny również dla obywateli z Polski. Więcej informacji na temat regulaminu konkursu odnajdziecie tutaj.

Komentarze (2)

Tajgeer
Same rozgrywki startują za tydzień. Kodu na portret jako takiego raczej nie będzie - po prostu pojawi się on w grze, kiedy zostanie aktywowany. Pozostałe informacje jeszcze pewnie zostaną podane ;)
BlackWidow
Mam pytanie. Kiedy będą te rozgrywki Heroes of the Dorm? Kiedy dostaniemy kod na portret? Kiedy w ogóle to wszystko dostaniemy jeśli zmieścimy się w przedziale na skina?

Facebook

Zgłoś błąd