Aktualna rotacja bohaterów

Deckard Cain jako bohater w Heroes of the Storm?
Tajgeer 1 rok temu

Nie da się ukryć, że liczba postaci, która może trafić do Heroes of the Storm jest bardzo duża. W ostatnim czasie portal Polygon odbył rozmowę z Nathanem LaMusga, jednym z projektantów gry zajmujących się stricte bohaterami. Wśród najczęściej pojawiających się sugestii ze strony społeczności wymienił Kel'thuzada, Arcturusa Mengska oraz... Deckarda Caina.

Problemem jest jednak jego zestaw zdolności. Jak w Nexusie mógłby zaadaptować się starzec, którego głównym zajęciem w uniwersum Diablo było... mówienie? Trzeba jednak pamiętać, że Blizzard był w stanie stworzyć bohatera kontrolowanego przez dwóch graczy (Czo'gal), a także takiego, który nie angażuje się bezpośrednio w walkę (Abatur). Zamieć ma doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów.


LaMusga powiedział, że 'jest on jednym z najbardziej wymagających bohaterów w kwestii projektowania'. Jednocześnie stwierdził, że uwielbia czytać pomysły społeczności dotyczące bohaterów, czy to umieszczane na oficjalnych forach czy na Reddicie. 'Jeśli jesteś członkiem społeczności, który właśnie czyta ten artykuł: Prześlij mi swój projekt Deckarda Caina. Stwórz Deckarda Caina. Chciałbym zobaczyć projekty przygotowane przez graczy dotyczące tego bohatera'.

Myślicie, że ten sędziwy staruszek byłby w stanie odnaleźć się w Nexusie? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze (1)

CichyMiecz
Szczerze to się na początku byłem zaskoczony jak to zobaczyłem. Czy ja wiem może i by było dobre wprowadzenie go.

Facebook

Zgłoś błąd